Campanha - Studio A

  • 50 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Księgarnia Lello znajduje się około 25 min piechotą od Campanha - Studio A Porto o powierzchni 50 m², natomiast Bonfim Church znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego São Bento i w małej odległości od przystanku autobusowego Piscinas de Campanha.

Obiekt noclegowy posiada prysznic. Ponadto w łazience znajdują się ręczniki.

W aneksie kuchennym znajduje się stół jadalny, a także czajnik elektryczny i lodówkę.

Apartament szczyci się dogodną lokalizacją i zaprasza gości do w dzielnicy Bonfim. Stadion piłkarski Estadio do Dragao leży około 30 min spacerem stąd. 2 km od 1-pokojowego Campanha - Studio A znajduje się również Ponte Dom Luís I. Apartament położony jest kilka kroków od stacji kolei miejskiej Metro Heroismo.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Campanha - Studio A Porto
Foryou-2-Bonfimporto
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Foryou-2-Bonfimporto

7.5
Dobry 9 opinii
146 m od nieruchomości
USD 101 USD 91
za noc
Ohh - Campanha Pateo Flat
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ohh - Campanha Pateo Flat

195 m od nieruchomości
USD 912 USD 821
za noc
Estacao De Campanha Apart
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Estacao De Campanha Apart

210 m od nieruchomości
USD 63 USD 57
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    18 km

    Stacje kolejowe

    Campanhã train station
    300 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji145060/AL
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Campanha - Studio A akceptuje zwierzęta?
      Niestety Campanha - Studio A nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Campanha - Studio A jest kuchnia?
      W Campanha - Studio A goście znajdą aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Porto
    18 km

    Stacje kolejowe

    Campanhã train station
    300 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Campanha - Studio A Porto

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij